Двомісячника благоустрою міста Василькова

новини Васильків
[/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Виконавчий комітет Васильківської міської ради закликає громадськість міста долучитися до двомісячника благоустрою з 05 березня по 04 травня 2019 року. 
Головною метою проведення двомісячника є організація здійснення силами широких верств населення, суб’єктами господарювання усіх форм власності, комунальними службами міста широкого комплексу заходів, спрямованих на поліпшення благоустрою міста, озеленення та покращення стану довкілля.
Звертаємось до керівників підприємств та організацій, суб’єктів господарювання та усіх місцян з проханням навести порядок у власній домівці.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо зберегти належний благоустрій м. Василькова.