Розпочато роботи з буріння свердловини
На території ДНЗ #12 розпочато роботи з буріння свердловини. Ці заходи проводяться в рамках реалізації Програми "Питна вода", які мають вирішити проблему з належним водопостачанням у верхній частині міста (вулиці Соборна, Колгоспна та інші).
Васильківський міський голова Сабадаш В.І. особисто перевірив хід робіт з буріння свердловини.
